PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6001}

Hair

7,8 62 316
ocen
7,8 10 1 62316
7,5 22
oceny krytyków
Hair
powrót do forum filmu Hair

po obejrzeniu których zaczynam tęskić za czasami, w których nigdy nie żyłam. A Hair do nich
należy.

ocenił(a) film na 7
une_banane_verte

Często kusi mnie, żeby zatęsknić za hipisami, ale staram się spojrzeć w miarę obiektywnie, z dystansem (mam nad nimi tę przewagę, że mogę ich ocenić z perspektywy czasu). Pomimo pięknych ideałów to było pokolenie skazane na wymarcie. Zresztą już w samym filmie widać zgrzyt w ich światopoglądzie - mówię tu o scenie kiedy Hud kłóci się z żoną. Fakt, zabiera ją później ze sobą, ale łatwo sobie wyobrazić, że to mogło skończyć się zupełnie inaczej. I zapewne wielokrotnie tak bywało. Między innymi za zaznaczenie, że ruch hipisowski nie był aż taki kolorowy, moja tak wysoka ocena.

ocenił(a) film na 9
une_banane_verte

tez bardzo podoba mi sie ta niejednoznacznosc, choc i tak z checia przenioslbym sie fo tamtych czasow, tamtego swiata, hihi

ocenił(a) film na 10
une_banane_verte

Nie jestem sama i to mnie cieszy... tesknie tez choc w nich nie zylam... wolnosc , tak bardzo mi jej brak...

ocenił(a) film na 9
une_banane_verte

ja bardzo często tęsknie za czasami w których mnie nie ma..

ocenił(a) film na 10
une_banane_verte

pięknie to napisałaś :)

ocenił(a) film na 5
une_banane_verte

a skad pewnosc ze nie zyliscie w tamtych czasach? skoro do nich tesknicie, to najprawdopodobniej jest waszym ostatnim wcieleniem:) reinkarnacja - moze byc ciekawa podroza w przeszlosc - polecam lekture edgara cayce. <choc dla katolikow szukajacych boga w kosciele, moze byc niedorzeczne>

wolnosc hipisow czemu nie, ale ich zjarany swiat jakos mnie nie kreci:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones