PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787106}

K.O.

5,0 325
ocen
5,0 10 1 325
K.O.
powrót do forum filmu K.O.

Zakończenie nie jest zbyt twórcze.

ocenił(a) film na 6
Logan87

Zgadzam się,choć wciąż zastanawiam się czy Antoine na końcu faktycznie umiera.Jak sądzisz?

ocenił(a) film na 4
Nyarlathotep_she

Moim zdaniem tak. A film mógłby być dobry gdyby była w tym jakaś gruba intryga. Ze snem to takie pójście na łatwiznę.

ocenił(a) film na 6
Logan87

Zgadzam się,najpierw sądziłam,że najzwyczajniej w świecie go "wkręcają"żeby się go pozbyć.Sądziłam,że dlatego właśnie najpierw pokazano wszystkie możliwe wady głównej postaci i praktycznie żadnych zalet.Fabuła mogłaby być lepsza gdyby,poprzez poszukiwanie prawdy,stał się lepszym człowiekiem,który dostał szansę aby spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Mógłby,na przykład,pozostać w "drugim" życiu,uznając je bardziej wartościowe w sensie duchowym niż jego bogate,materialne życie "numer 1".Również spodziewałam się jakiejś bardziej zawiłej intrygi niż wytłumaczenia w stylu "to wszystko było snem".

ocenił(a) film na 4
Nyarlathotep_she

Otóż to. Podpisuję się w pełni :)

ocenił(a) film na 3
Logan87

Podzielam Twoją opinię. Dodam swoją: naciągany do bólu temat i sam suspens, słabiutkie dialogi i sztampowa realizacja.

ocenił(a) film na 7
Logan87

spoiler/ a do mnie trafił ten film, zależy kto czego oczekuje, ja akurat jestem w momencie, kiedy niedawno przeżyłam śmierć bliskiego, i ta wizja choć zupełnie fikcyjna, dla mnie niesie nadzieje, ze w czasie śpiączki/umierania umierający przeżywa swoje życie zakończa niedokończone sprawy, bo tak interpretuje jego drugą wizję

ana_ax

Gdzie obejrzeć? :(

ocenił(a) film na 7
foxmulder

na cda online jest

ana_ax

Taaa, premium :)

ocenił(a) film na 7
foxmulder

tak, premium faktycznie, ale tam właśnie oglądałam :) (pierwsze 14 dni gratis, można potem wycofać subskrypcję)

ana_ax

Ryzykowne akcje :D No dobrze, a proszę powiedz mi, jak dużo jest tu Chiary?

ocenił(a) film na 7
foxmulder

niestety, choć dałam 8, czyli, ze zatrzymał mnie pozytywnie, nie pamiętam szczegółów, więc nie pomogę... :)

ana_ax

Dzięki za odzew tak czy siak! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones