PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551}

Skandalista Larry Flynt

The People vs. Larry Flynt
7,1 57 613
ocen
7,1 10 1 57613
6,8 18
ocen krytyków
Skandalista Larry Flynt
powrót do forum filmu Skandalista Larry Flynt

31-latka wyglądająca na 30-latkę grająca 20-latkę. Pełny realizm.

ventuari

Oj tak, największy minus filmu to obsadzenie Courtney Love, nie to żeby źle grała bo do roli wyniszczonej życiem ćpunki pasowałaby jak nic , ale pierwsze Jej pojawienie się i wątpliwości Flynta co do Jej pełnoletności ocierało się o śmieszność...

ventuari

wątek sprzed 12 lat, a spotrzeżenia dalej aktualne ;) w scenie kiedy Courtney pojawia się po raz pierwszy jako striptizerka ja zaczęłam się zastanawiać czy zaraz się nie przewróci i że wygląda to strasznie, tak jakby była pjana/naćpana, po czym pokazują jak Larry komentuje, że ona seksownie się rusza... przy kolejnej scenie jak spojrzałam na jej ciało pomyślałam, że wygląda na bardzo stare i wyniszczone, a w tym momencie padł komentarz co do jej wątpliwej pełnoletności. Moim zdaniem casting był zrobiony na siłę, może wybranie Courtney miało zrobić szum wokół filmu. W każdym razie naprawdę bardzo zły wybór, a te sceny z nią powodują zniesmaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones