PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 588
ocen
7,2 10 1 47588
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Im denny film dłuższy, tym niższą daję mu ocenę.
Ten pozorowany na głęboki film jest nudny, pusty i bez większego przesłania. Żeby chociaż trwał półtorej godziny, to można by spojrzeć na niego przychylnie dzięki grze aktorskiej. Niestety - trywialne znaczenia wciskane przez 150 minut to przegięcie. Strata czasu.

ocenił(a) film na 10

http://www.filmweb.pl/topic/805813/Tylko+umarli+%C5%BCyj%C4%85+wiecznie.html

żebyś zrozumiał o czym był ten film.

użytkownik usunięty
Ryunosuke

Skąd wniosek, że nie zrozumiałem? Bo nie wyraziłem się o nim czołobitnie, a jest to jedyna wg Ciebie odpowiednia reakcja na ten film?
Tekst, do którego wkleiłeś linka, jest płaską gadaniną, a przy akapicie o "egzystencjalnej zależności" wręcz zacząłem się uśmiechać.
Te "przyciemnione ujęcia" (te pretensjonalne "artystyczne" efekty mające tworzyć wysublimowany klimacik) oraz "szachownica emocji" (bym powiedział: plansza do warcabów) naprawdę wywołały u Ciebie poruszenie duchowe? :)

ocenił(a) film na 10

wniosek stad: pusty, pozorowany na gleboki.

nom. wole realne spojrzenie na legende westernów niż strzelanie do beczek johna wayne'a

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones