Miloš Forman

Jan Tomáš Forman

8,7
3 880 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Miloš Forman

Reżyser i scenarzysta-OK. Ale ranking aktorów? Chyba mała pomyłka...

Ada_Potter

Chodzi o to, że użytkownicy na ogół oceniają jego dorobek reżyserski wysoko, ale jednocześnie oceniają 'całego' Formana- przyjrzyj się- pojawił się on w kilku rólkach.

Kinomaniaczka_

OK, zobaczyłam, faktycznie. A czy z łaski swojej mogłabyś mi wyjaśnić, jak działa to 'nowe' TOP 100??? Bo nie chwytam...

Ada_Potter

Hm...
Teraz jest osobny TOP 100 dla:
- aktorów,
- kompozytorów,
- kostiumografów,
- reżyserów
itd.

Wcześniej był jeden TOP 100 zarówno dla aktorów, reżyserów, montażystów.

Rozumiesz?

Po prostu porozdzielali profesje. :)

Pozdrawiam.

Kinomaniaczka_

NO okej, to rozumiem. Ale dam taki przykład: dzień przed tym, jak zrobili nowe TOP 100, mój ulubiony aktor, Viggo Mortensen, był chyba na ok. 97 pozycji. Myślałam, że skoro wycofali z jednegoi rankingu różne profesje, to Viggo tym bardziej wskoczy wyżej (w starym TOP przewazali aktorzy i aktorki, więc gdyby wycofać scenarzystów, reżyseró, itp. to zwolniło by się kilkanaście miejsc i inni poszliby w góę, nie?). A tymczasem on spadł na 270 miejsce. I tego nie rozumiem...

Ada_Potter

Bo teraz chyba nie jest wymagane ponad 1000 głosów i aktorzy z mniejszą ich liczbą, a większą średnią wskoczyli przed Viggo.

Ada_Potter

Ten cały system jest mało zrozumiały i beznadziejny! Nie bardzo rozgranicza, kto jest tak naprawdę aktorem, a kto reżyserem (jeśli już, to powinni wprowadzić osobne głosy na daną osobę jako: aktora, reżysera, itd.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones